Газу вистачить

Україні поки що буде достатньо свого видобутку газу. Про це заявив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв'ю для одного з вітчизняних ЗМІ. Окрім цього за словами, прем’єра, у сховищах України зберігається 9 млрд кубометрів газу. 

 «Наразі рівень видобутку газу впав через ведення військових дій у східних областях та на півдні, але незначно – на 3,7% за місяцем. У принципі, нам достатньо свого видобутку, щоб забезпечити потреби населення», – робить висновок Шмигаль.
 
Він також повідомив, що внаслідок падіння економіки та зупинки роботи великих хімічних та сталеливарних підприємств споживання газу в промисловості зменшилося. 
Уряд продовжує співпрацювати з європейськими партнерами щодо збільшення постачання газу. Україна вже отримала доступ до європейських LNG-терміналів, зокрема через новозбудований інтерконектор GIPL, відкритий на початку травня, і вже може замовляти потужності. Влітку ці можливості значно розширяться після добудови інтерктнектору Польща-Словаччина. Таку інформацію повідомили в управлінні корпоративних комунікацій Оператора ГТС України.