Охтирсьтку ТЕЦ відновлять

Тривають перемовини Міністерства розвитку громад та територій України з представниками проєкту з енергетичної безпеки USAID щодо надання  допомоги місту Охтирка Сумської області в підготовці до опалювального сезону 2022/2023 рр. 
Йдеться про відновлення постачання теплової енергії та гарячої води у місті. Про це повідомила заступниця Міністра Наталія Хоцянівська.
«Інфраструктура міста Охтирка зазнала значних пошкоджень унаслідок ракетних і бомбових ударів з боку рф. Зокрема, зруйнована місцева ТЕЦ — єдиний постачальник теплової енергії та гарячого водопостачання у місті. Повне відновлення роботи підприємства потребує розроблення нової схеми теплопостачання міста та проєкту відбудови ТЕЦ», – зазначила Наталія Хоцянівська.
під час онлайн наради з представниками міської влади Охтирки та експертами проєкту USAID, що відбуласть 9 травня. Були обговорені основні завдання, які будуть вирішені за участю партнерів, та терміни їх виконання.
Минулого тижня заступниця Міністра з робочою поїздкою відвідала місто Охтирку, під час якої оглянула об’єкти критичної інфраструктури міста, що постраждали внаслідок військової агресії рф.
Ще раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що Уряд уже виділив Сумщині перші 250 млн грн для ліквідації наслідків бойових дій.